روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد:

افزایش معنادار مبتلایان به کرونا در منطقه کاشان طی ۲۴ ساعت گذشته

  • کد خبر 14795
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۲/۲۶

کاشان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه طی شبانه روز گذشته ۴۶ بیمار مبتلا به کرونا شناسایی شده اند، گفت: این افزایش معنادار بوده و احتمالا می تواند نشانه خیز مجدد کرونا باشد.

 سیدعلیرضا مروجی ظهر یک شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۱۴۲ هزار و ۴۰۴ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: هشت هزار و ۸۷۴ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری شدن ۱۵ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: از این تعداد ۱۴ بیمار در بیمارستان‌های شهر کاشان و یک بیمار نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۲۲ و حداکثر سن آنها ۸۷ سال بوده است، ابراز داشت: ۱۴ نفر از این افراد اهل شهرستان کاشان و یک نفر نیز اهل شهرستان آران و بیدگل بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۹۹ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۸۹ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۱۰ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری هشت بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: هفت نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و یک نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان داشت: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته یک بیمار مبتلا به کرونا که یک زن ۹۷ ساله بوده است بر اثر ابتلاء به کرونا جان خود را از دست داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۴۶ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۴ هزار و ۸۱۱ مورد افزایش یافت.

وی تاکید کرد: افزایش مبتلایان به کرونا ممکن است شروع خیز مجدد شیوع ویروس کرونا در منطقه کاشان باشد.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس