روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ August 06 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان خبر داد:

آغاز ثبت‌نام وام ودیعه مسکن/ رقم وام برای کلانشهر اصفهان ۴۰ میلیون تومان

  • کد خبر 15033
  • تاریخ خبر ۱۴۰۰/۰۳/۲۶

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از آغاز ثبت‌نام وام ودیعه مسکن در ساعت ۱۲ امروز خبر داد و گفت: سقف این وام در کلانشهر اصفهان از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

علیرضا قاری قرآن با اعلام این خبر، اظهار کرد: بنابر اعلام وزارت راه و شهرسازی، ستاد ملی کرونا برای سال جاری با پرداخت وام ودیعه مسکن موافقت کرده است.

وی با بیان اینکه مبلغ این وام افزایش یافته است گفت: سقف وام ودیعه مسکن برای مستاجران واجد شرایط در کلانشهر اصفهان ۴۰ میلیون تومان و برای سایر شهرها ۲۵ میلیون تومان است.

به گزارش ایسنا، مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به اینکه مستاجران واجد شرایط تا پایان شهریورماه سال‌جاری فرصت دارند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند، گفت: نظام بانکی تا پایان آذرماه مکلف شده است تا تسهیلات ودیعه مسکن را به متقاضیان پرداخت کند.

وی تاکید کرد: متقاضیان باید دارای اجاره‌نامه رسمی یا اجاره‌نامه ثبت شده در سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات و دارای کدرهگیری باشند، همچنین تاریخ انعقاد اجاره‌نامه واحد مسکونی باید مربوط به نیمه نخست سال ۱۴۰۰ باشد.

قاری‌قرآن افزود: چنانچه متقاضی تا حداکثر دو هفته از تاریخ معرفی به شعب بانکی نسبت به تکمیل مدارک خود و ضامنین اقدام نکند نسبت به رد درخواست متقاضی اقدام می‌شود.

وی با بیان اینکه زمان بازگشایی سامانه و آغاز ثبت‌نام ساعت ۱۲ امروز (چهارشنبه- ۲۶ خرداد) است، گفت: ثبت‌نام برای دریافت این تسهیلات از طریق سامانه وزارت راه و شهرسازی به آدرس www.tem.mrud.ir انجام می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان تصریح کرد: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا شرایط و مقررات مترتب بر این تسهیلات در سال ۱۳۹۹، در سالجاری نیز به قوت خود باقی است.

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس