روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۰ January 29 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

کارشناس هواشناسی:

اصفهان دوباره بارانی می‌شود

  • کد خبر 15835
  • تاریخ خبر ۱۴۰۰/۰۹/۰۳

اصفهان- کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان از گذر موج بارش‌زا و احتمال بارش پراکنده به ویژه در مناطق غربی و جنوبی در روز جمعه پنجم آذرماه خبر داد.

آسیه آقایی  با بیان اینکه روز جمعه بارش باران در بسیاری از مناطق و ریزش برف در ارتفاعات استان محتمل است، اظهار داشت: امروز و فردا به دلیل استقرار جوی به نسبت پایدار، کاهش دما و مه صبحگاهی افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در مناطق مرکزی و صنعتی به ویژه کلانشهر اصفهان دور از انتظار نیست و آسمان سایر مناطق صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی اضافه کرد: بیشترین میانگین بارشی شبانه روز گذشته از ورزنه با سه میلیمتر و فرودگاه شهید بهشتی و دهاقان با یک میلیمتر بوده است.

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، افزود: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۱۸ درجه سانتیگراد بالای صفر و کمینه دما بامداد فردا به سه درجه سانتیگراد بالای صفر می‌رسد.

آقایی گفت: خوروبیابانک با دمای ۲۲ درجه سانتیگراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای چهار درجه سانتیگراد زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقاط استان پیش‌بینی می‌شود.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس