روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ December 01 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

رئیس اتاق اصناف اصفهان:

اصناف تعطیل نمی‌شوند/ تعطیلی تجمعی نداریم

  • کد خبر 16450
  • تاریخ خبر ۱۴۰۰/۱۱/۱۶

رئیس اتاق اصناف اصفهان با اشاره به نظام‌مندشدن پروتکل‌های بهداشتی، گفت: براین اساس فقط با کسبه‌ای که پروتکل‌های بهداشتی ازجمله زدن ماسک و انجام واکسیناسیون را رعایت نکرده‌اند برخورد خواهد شد و تعطیلی تجمعی برای اصناف نخواهیم داشت.

رسول جهانگیری در رابطه با نحوه فعالیت اصناف در شرایط قرمز کرونایی، اظهار کرد: با توجه به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و شرایطی فعلی جامعه، دیگر شاهد تعطیلی جمعی کسبه نخواهیم بود.

وی با اشاره به نظام‌مندشدن پروتکل‌های بهداشتی، افزود: بر این اساس فقط با کسبه‌ای که پروتکل‌های بهداشتی ازجمله زدن ماسک و انجام واکسیناسیون را رعایت نکرده‌اند برخورد خواهد شد و تعطیلی تجمعی برای اصناف نخواهیم داشت.

رئیس اتاق اصناف اصفهان گفت: اصناف کمترین سهم را در شیوع بیماری کرونا داشته‌اند و بیشتر مراکز تجمعی دولتی ازجمله بانک‌ها، مترو و اتوبوس در شیوع بیماری کرونا نقش ایفا می‌کند.

جهانگیری اضافه کرد: به نظر می‌رسد اگر مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند بهتر می‌توان شیوع این بیماری را کنترل کرد و لازم است در این مورد فرهنگ‌سازی شود.

وی خاطرنشان کرد: واحد بازرسی اصناف دائماً بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای صنفی نظارت و با متخلفان برخورد می‌کند. تعطیلی اصناف برای جلوگیری از شیوع کرونا در دنیا منسوخ شده و رعایت پروتکل‌ها با جدیت دنبال می‌شود.

منبع: ایمنا

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس