روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ December 02 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

هوای ناسالم اصفهان با ۹ ایستگاه خاموش

  • کد خبر 16985
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۲/۲۲

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _پنجشنبه بیست‌ودوم اردیبهشت‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹صبح با قرارگرفتن روی شاخص۱۱۱ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _پنجشنبه بیست‌ودوم اردیبهشت‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۱۱ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلان‌شهر اصفهان اکنون در ایستگاه استانداری با شاخص ۱۷۳ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

ایستگاه باهنر با شاخص ۱۰۵ و خرازی با شاخص ۱۳۶ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) است.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۹۴، پروین با شاخص ۹۱، رودکی با شاخص ۶۵ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار گرفت.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های انقلاب، جی، فیض، فرشادی، میرزاطاهر، ورزشگاه میثاق، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۸۶ و مبارکه با شاخص ۷۰ در وضعیت هوای سالم (زرد) و ایستگاه سجزی با شاخص ۱۴۷ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار گرفت.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

منبع: ایمنا

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس