روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱ July 01 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

هوای اصفهان با ۷ ایستگاه خاموش سالم است

  • کد خبر 16995
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۲/۲۴

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _شنبه بیست‌وچهارم اردیبهشت‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹صبح با قرارگرفتن روی شاخص۹۱ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _شنبه بیست‌وچهارم اردیبهشت‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۹۱ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

ایستگاه استانداری اصفهان با شاخص ۱۵۷ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) است.

دستگاه سنجش هوای کلان‌شهر اصفهان اکنون در ایستگاه خرازی با شاخص ۱۰۸ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۱۲۳ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۷۷، باهنر با شاخص ۶۴، پروین با شاخص ۸۲، رودکی با شاخص ۶۵، فرشادی با شاخص ۶۸ و فیض با شاخص ۷۵ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های انقلاب، جی، باهنر، میرزاطاهر، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۸۱ و مبارکه در وضعیت هوای سالم (زرد) همچنین مبارکه با شاخص ۱۱۰ و سجزی با شاخص ۱۴۳ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

منبع: ایمنا

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس