روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ August 20 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

هوای اصفهان ناسالم است/۶ ایستگاه در وضعیت قرمز

  • کد خبر 17019
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۲/۲۶

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _دوشنبه، بیست‌وششم اردیبهشت‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرارگرفتن روی شاخص۱۳۷ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _دوشنبه، بیست‌وششم اردیبهشت‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۳۷ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

ایستگاه استانداری اصفهان با شاخص ۱۶۷، باهنر با شاخص ۱۵۱، خرازی با شاخص ۱۵۱، فرشادی با شاخص ۱۵۳، فیض با شاخص ۱۵۲ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۱۵۷ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان اکنون در ایستگاه احمدآباد با شاخص ۱۳۲ و پروین با شاخص ۱۲۰ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

ایستگاه رودکی با شاخص ۵۳ در وضعیت هوای سالم (زرد) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های انقلاب، جی، میرزاطاهر، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن روی عدد ۷۱ و مبارکه با شاخص ۵۲ و سجزی با قرار گرفتن بر روی عدد ۹۲ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

منبع: ایمنا

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس