روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ December 01 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

پنجمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان اصفهان آغاز شد 

  • کد خبر 17021
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۲/۲۶

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان، بهزاد رضایی در آئین افتتاحیه پنجمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان حضوری و مجازی اظهار کرد: ۲۴ استان در این دوره از مسابقات شرکت کرده‌اند و این نشان دهنده سطح کمی و کیفی این مسابقات است.

وی در ادامه گفت: هدف از برگزاری این مسابقات برد و باخت نیست بلکه هدف اصلی بالا بردن مهارت دانشجویان در حوزه‌های مختلف مخصوصاً فن بیان و سخنوری است.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان با بیان اینکه مسابقات مناظره دانشجویی سبب می شود که افراد تفکرات خود را مطرح کنند، تصریح کرد: این مسابقات زمینه ای را ایجاد می کند که دانشجویان بتوانند با مطالعه و تحقیق به نحوی شایسته در یک گفتمان شرکت کنند و از این طریق خواسته ها و نیازهایشان را مطرح کنند.

رضایی ادامه داد: در مناظرات یک توافق دوطرفه ایجاد می شود و به  معقول ترین نتیجه می توان دست پیدا کرد.

وی با بیان اینکه هدف دانشگاه جامع علمی کاربردی توسعه مهارت ها است مطرح کرد: دانشگاه جامع در حوزه مناظرات همواره پیشتاز بوده است.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اصفهان با اشاره به اینکه مسابقات مناظره دانشجویی باعث رشد و تعالی دانشجویان می شود، اظهار کرد: در این دوره از مسابقات سعی شده با اصلاح آئین نامه و تدوین شیوه نامه تا حد امکان عدالت برقرار شود‌.

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس