روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ December 01 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

اجرای طرح پژوهشی فعالیت‌های ورزشی سلامت‌محور در اصفهان

  • کد خبر 17611
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۵/۰۶

معاون ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از آغاز به کار طرح پژوهشی پیرامون فعالیت های ورزشی سلامت‌محور خبر داد.

احسان بعیدی درباره اجرای طرح پژوهشی پیرامون فعالیت‌های ورزشی سلامت‌محور اظهار کرد: این طرح در راستای شناسایی موانعی که بر سر راه حضور مردم در ورزش سلامت‌محور وجود دارد، انجام می‌شود که براساس آن، کلیه پژوهش‌های ۱۰ سال گذشته با محوریت شناسایی شاخص‌ها، دلایل و موانع مشارکت شهروندان در این نوع از فعالیت‌های ورزشی گردآوری خواهد شد.

وی افزود: به دنبال انجام این طرح پژوهشی قرار است راهکارهای افزایش انگیزه برای حضور شهروندان در فعالیت‌های ورزشی سلامت‌محور و برنامه‌ریزی برای بهبود آن انجام شود.

وی تصریح کرد: بررسی میزان تأثیر برنامه‌های ورزشی مانند کوه‌گشت‌ها، همایش‌های پیاده‌روی، برنامه‌های خانوادگی و چند برنامه دیگر که در حوزه ورزش همگانی هستند در جریان این طرح پژوهشی صورت می‌گیرد و پس از بررسی میزان مشارکت، راه‌های ارتقای کیفیت این برنامه‌ها نیز بررسی خواهد شد.

معاون ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان ادامه داد: پایداری حضور شهروندان در فعالیت‌های ورزشی سلامت‌محور از نکات مهمی بوده که در این پژوهش قرار است به آن پرداخته شود تا راهکارهای حضور منظم شهروندان برای تأثیرگذاری بیشتر فعالیت‌های ورزشی براساس این طرح پژوهشی به دست بیاید.

بعیدی خاطرنشان کرد: این طرح پژوهشی با همکاری معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و معاونت برنامه‌ریزی و پژوهش شهرداری اصفهان در حال انجام است.

منبع:ایمنا

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس