روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ December 01 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

میرعسگری مطرح کرد:

۵۰ دستگاه مکانیزه در خدمت پاکیزگی اصفهان

  • کد خبر 17723
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۵/۲۶

رئیس اداره هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری اصفهان با بیان اینکه در این کلان‌شهر ۴۷ دستگاه جدول‌شوی و دو دستگاه دیوارشوی برای نظافت شهر فعالیت می‌کند، گفت: یکی از دستگاه‌های شست‌شوی مکانیزه شهرداری مخصوص نرده‌های مسیرهای بی.آر.تی است.

رامین میرعسگری اظهار کرد: اداره خدمات شهری وظیفه نظافت، رفت‌وروب شهر، جمع‌آوری پسماند و تحویل آن به سازمان مدیریت پسماند را بر عهده دارد و این کلان‌شهر با ارائه خدمات شبانه‌روزی و مستمر پاکبانان، همچنین با داشتن دستگاه جدول‌شور و دیوار شور توانسته به لحاظ پاکیزگی شهری سرآمد در کشور باشد و محیطی پاکیزه و تمیز را در اختیار شهروندان قرار دهد.

وی افزود: در اصفهان ۴۷ دستگاه جدول‌شور مکانیزه و دو دستگاه دیوار شور فعالیت می‌کند و پیاده‌روها، معابر و محل‌هایی که شیرابه پسماندهای خانگی ریخته است، نرده‌ها، المان‌های ترافیکی و زیرگذرها را شست‌وشو می‌دهد.

رئیس اداره هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری اصفهان با بیان اینکه یک دستگاه مکانیزه مخصوص شست‌وشوی نرده‌های مسیرهای بی. آر. تی است، خاطرنشان کرد: در شبانه‌روز تعدادی از دستگاه‌های مکانیزه شست‌وشوی شهر از ساعت ۲۴ تا چهار و تعدادی از ساعت چهار تا ۱۲ فعالیت می‌کند.

وی ادامه داد: گروهی از پاکبانان از ساعت ۲۳ برای بارگیری پسماندها، گروه دیگر برای نظافت معابر از ساعت دو تا ۱۱ و گروه بعدی از ساعت ۱۳ تا ۲۴ به فعالیت می‌پردازند.

منبع: ایمنا

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس