روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ December 01 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

۲ هزار مسابقه در جام مینی فوتبال پرچم در اصفهان برگزار می‌شود

  • کد خبر 18032
  • تاریخ خبر ۱۴۰۱/۰۷/۰۴

دبیر هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی اصفهان گفت: در چارچوب مسابقات کشوری جام مینی فوتبال پرچم، افزون بر ۲ هزار بازی در سطح استانی این رقابت‌ها در اصفهان برگزار می‌شود که تا آبان امسال ادامه خواهد یافت.

علی صفایی، روز دوشنبه افزود: مسابقات جام مینی فوتبال پرچم همزمان با عید غدیر امسال و در ۲ بخش مردان و بانوان با حضور ۳۲ هزار و ۵۰۰ تیم از کل کشور آغاز شد که یک هزار و ۲۵۰ تیم متعلق به استان اصفهان است.

وی ادامه داد: رقابت‌های شهرستانی این جام در سطح استان در حال برگزاریست و تا آخر مهر ادامه دارد و پیش بینی می‌شود حدود یک هزار و ۲۰۰ بازی در این رده برگزار شود.

دبیر هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی اصفهان تصریح کرد: این مسابقات تا به امروز بدلیل برگزاری در سطح شهرستانی کیفیت چندانی نداشته است اما با انتخاب تیم‌ها در این مناطق و آغاز رقابت‌ استانی، سطح کیفی دیدارها نیز بهبود خواهد یافت.

وی با بیان ایتکه هدف از برگزاری این جام ایجاد شور و نشاط و توسعه ورزش در مناطق کمتر توسعه یافته و روستایی است، شناسایی استعدادهای برتر و تقویت تیم‌های روستایی و شهرستانی را از دیگر ثمرات برگزاری چنین رویدادهایی اعلام کرد.

دبیر هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی اصفهان خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات مورد نظر در زمین چمن مصنوعی و در ۲ نیمه ۲۵ دقیقه‌ای است و هر تیم از ۶ بازیکن، چهار نفر ذخیره و یک مربی و سرپرست تشکیل می‌شود.

استان اصفهان حدود ۳۷۵ هزار ورزشکار سازمان یافته دارد و یک هزار و ۷۰۰ باشگاه در این استان فعالیت می‌کنند.

منبع: ایرنا
 

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس