روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 08 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

استقبال مردم از پیست های اسکی فریدونشهر

  • کد خبر 9440
  • تاریخ خبر ۱۳۹۷/۱۱/۰۶

رییس هیئت اسکی استان اصفهان گفت: ، روزهای پایانی هفته میزبان خانواده‌ها و علاقه‌مندان به این ورزش هستیم تا جایی که بعضی هفته‌ها امکاناتی که در اختیار داریم جوابگوی جمعیت نیست.

محمود یسلیانی  رییس هیئت اسکی استان اصفهان گفت: استقبال  مردم از پیست فریدونشهر بسیار زیاد بوده و در روزهای پایانی هفته امکاناتی که در اختیار داریم جوابگوی جمعیت نیست و به همین دلیل قرار است با طرح‌های مشارکتی که درنظر گرفته شده، امکانات پیست برای استفاده متقاضیان بیشتر و بهتر شود.

وی افزود: تنها یک بالابر در پیست فریدونشهروجود دارد و  اسکی‌بازان برای تمرین باید یک ساعت در صف تله‌سیژ بایستند و با مشکلات زیادی روبه‌رو هستند.هزینه‌ ورودی پارکینگ که از استفاده‌کنندگان دریافت می‌شود صرف برف‌روبی پارکینگ‌ها، نظافت پیست، هزینه اورژانس، نیروی انتظامی و تمامی کسانی که در مدت سه ماه زمستان از مجموعه نگهداری می‌کنند، می‌شود ضمن اینکه هزینه پارکینگ پیست فریدونشهر نسبت به پیست‌های دیگر خیلی کمتر است.

یسلیانی ادامه داد: پیست فریدونشهر هشت سرویس بهداشتی برای بانوان و هشت سرویس بهداشتی برای آقایان، سرویس بهداشتی مجزا برای کسانی که در پیست اسکان دارند و سرویس بهداشتی سیار ویژه اسکی‌بازان، پارکینگ و سالن دو طبقه برای استراحت و نمازخانه در خدمت مردم است و این در حالی است که دیزین که یک پیست بین‌المللی است، دو هتل دارد اما سرویس بهداشتی عمومی، مکانی گرم برای استراحت و نماز مردم ندارد.

رییس هیئت اسکی استان اصفهان  با اشاره به اینکه مدیریت پیست فریدونشهر برعهده یک شرکت تعاونی است گفت: اداره‌کل ورزش و جوانان، از طریق طرح‌های مشارکتی این پیست را به شرکت تعاونی پیشروان ورزش فریدون شهر واگذار کرده تا از این طریق امکانات خدماتی، وسایل ورزشی و سرویس بهداشتی بیشتر و بهتری در اختیار استفاده‌کنندگان قرار گیرد.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس